Настільна духовка - це недорога компактна альтернатива техніці, що вбудовується. При її виборі необхідно визначитися з такими параметрами як обсяг, потужність, функціональні особливості.

ОБ `ЄМ. Щоб електродуховка змогла вписатись у виділений для неї простір, треба враховувати зовнішні габарити. Також важливо підібрати достатній внутрішній об'єм. Всі вироби можна розділити на наступні категорії:

Компактні – від 8 до 15 л. Відмінний варіант для гуртожитку, дачі та обмеженого кухонного простору.
Маленькі – від 16 до 23 л. Ідеальні для сім'ї із 2-3 осіб.
Середні – від 24 до 38 л. Можуть задовольнити потреби сім'ї, що складається із 3-4 осіб.
Великі – від 39 до 55 л. Підійдуть для сімей, де 4 – 5 осіб.
Місткі – від 56 до 69 л. Зручні для тих, хто готує багато і часто.

ПОТУЖНІСТЬ. Найчастіше вибір потужності виробляється залежно від обсягу духової шафи. Так, для невеликих міні-печей (близько 20 л) цілком підходить потужність 1000-1300 Вт, а грубкам з об'ємом вище 30 літрів для швидкого приготування вже потрібна потужність 1500-2000 Вт. При цьому треба враховувати стан проводки. Можливо, вам буде правильніше вибрати меншу потужність, щоб уникнути перевантажень у мережі.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ

.Режими роботи. Як правило, настільні духовки обладнані двома ТЕНами, розташованими зверху та знизу. Це дозволяє встановлювати 3 режими нагрівання:
• Тільки верхній
• Тільки нижній
• Комбінований (згори та знизу)

Кількість режимів збільшиться за наявності в міні-печі конвекції (примусової циркуляції потоків повітря) та грилю, який може бути доповнений рожном . При спільній роботі нагрівання з конвекцією скорочується час приготування (майже в 2 рази), і продукти пропікаються рівномірно з усіх боків. Конвекція ідеальна для випікання. Наявність грилю дає можливість отримати смачну хрустку скоринку при запіканні м'яса чи риби. Комплектація вертолом підходить для рівномірного підсмажування великих шматків м'яса, цілої курки, шашлику.

Таймер. Дозволяє виставляти час приготування. Можливо від 15 хв. до 120 хв., зі звуковим оповіщенням чи без.

Розморожування. Зручна функція, якщо ви часто готуєте із напівфабрикатів.

Терморегулятор. Дозволяє вибрати оптимальну температуру для приготування того чи іншого продукту.

Термоізоляція. Використовується спеціальне покриття, щоб зовнішні поверхні приладу не нагрівалися під час роботи духовки. Наявність двох і більше стекол у дверцятах також підвищує зручність та безпеку використання. Крім того, це запобігає втраті тепла, завдяки чому страви готуються швидше.

.Управління. Найчастіше використовується механічне з поворотними перемикачами. Воно надійне та просте в управлінні.

Комплектація. Залежно від моделі, до комплекту виробу може входити: деко прямокутної форми, деко круглої форми, грати, рожен.

Легке очищення. Є моделі з функцією самоочищення: гідролізним або піролітичним. Обидва варіанти допоможуть полегшити ручне чищення духової шафи.

Поєднання з варильною плитою. На верхній кришці духовки розміщено дві конфорки газової або електричної плити різної потужності. Таке поєднання пропонує максимальну економію кухонного простору.

Запрошуємо зробити свій вибір, скориставшись зручною системою пошуку, та купити настільну духовку, виходячи з відповідних для вас параметрів та необхідного функціоналу.

 

Вибрати настільну духовку